audigo reporter

Audio-Technica ATH-CKS5TW - Testujeme výdrž rekordmanů mezi TWS špunty

Audio-Technica ATH-CKS5TW

  Cena 3 990 Kč
  Koupit na Audigo.cz
  Možnosti poslechu
  v prodejnách Audigo
  BRNO
  PRAHA

  Audio-Technica ATH-CKS5TW

  Na český trh se dostal nový TWS model značky Audio-Technica. Nejsou to však jen další TWS sluchátka v řadě. Měl by to být také rekordman ve výdrži na jedno nabití. Otestovali jsme a výsledek najdete níže. Už teď ale můžeme potvrdit, že se jedná přinejmenším o rekordmana basového. Zvuk je opravdu extrémně hutný a dunivý. Včetně nejhlubších subbasových frekvencí nevynechá novinka jedinou příležitost pořádně udeřit. Ladění to určitě není univerzální, ale zábava je to veliká.

  Sluchátka navíc přicházejí s hodně solidním kodekem aptX, což ještě zdaleka není ve třídě TWS standard. Zpracování je tradičně perfektní, a třebaže jsou samotné špunty dosti velké a najdeme na nich i množství hran, uší se příliš nedotýkají a působí zatím překvapivě pohodlně.

  Test výdrže na jedno nabití

  Sluchátka jsme po prvním plném nabití nechali hrát bez přerušení s hlasitostí jen tak pro klidný domácí poslech a bez kodeku aptX. Žádné šeptání, ale v hlučném prostředí tramvají už byste asi poslouchali hlasitěji. Nicméně v tomto úspornějším módu zbouraly všechny limity a zvuk v nich utichl až po neuvěřitelných 16 hodinách!

  Po necelých dvou hodinách nabíjení v pouzdře jsme si dali druhé kolo. Tentokráte už s kodekem aptX a při výrazně vyšší hlasitosti, která už by bohatě stačila i na ulici nebo v mateřské školce. Časomíra se tentokrát zastavila na stále velmi solidních a pro konkurenty snových 13,5 hodinách.

  Na třetí kolo jsme z pouzdra vytáhli skoro všechnu zbývající energii, načež nám sluchátka při stále dosti vysoké hlasitosti obstarala ještě krásných 13 hodin poslechu s kodekem aptX.

  16 h + 13 h + 13 h = 42 h bez zásuvky


  Dohromady jsme si tedy užili neuvěřitelných 42 hodin bez použití zásuvky. Solidní, nemyslíte?

  Autor: redakce

  Komentáře

  Aktuální příspěvky