Ve zkratce

8. 1. 2019

Audeze na CES 2019: Bluetooth pro iSine a ovládání gesty pro Mobius

Audeze | Bluetooth

Nový Bluetooth kabel pro modely iSINE

Audeze reaguje na aktuální trend "kdo nefunguje bezdrátově, jako by neexistoval" a na probíhající výstavě CES představuje bezdrátový kabel pro své modely iSINE.

  • kabel využívá pro přenos Bluetooth 5.0 s kodekem aptX HD
  • součástí je univerzální třítlačítkové ovládání
  • kompatibilní bude s modely iSINE10, iSINE20 a LCDi4
  • výrobce také naznačil, že pro majitele těchto modelů bude cena kabelu snížena na polovinu (v USA je to 49 dolarů namísto 99 dolarů)

Herní sluchátka MOBIUS se učí gesta

Zejména náročné hráče počítačových her a fanoušky virtuální reality potěší nová funkce herních sluchátek MOBIUS. S novou verzí softwaru Audeze totiž bude možné přiřadit pohybům hlavy libovolná gesta / makra pro chování ve hře. To znamená, že třeba naklonění hlavy doleva bude ve hře znamenat vyklonění doleva zpoza rohu. Tato cool novinka se jmenuje KEY BINDING. Spoustu gest tak už nebudete muset ovládat čistě pomocí myši nebo další klávesové zkratky. Stačí pohyb hlavy a jste o krok napřed...

Právě probíhá beta-testování, takže nová funkce by měla být dostupná jako aktualizace programu Audeze HQ během několika týdnů.

Model AUDEZE MOBIUS seženete v prodejnách nebo eshopu AUDIGO.CZ, kde bude možné si sluchátka také vyzkoušet.

MOBIUS bude na trhu také v černé barvě Carbon

A ještě malá novinka na závěr. Pokud se vám úplně nezamlouvala modrá ani oranžová varianta sluchátek MOBIUS, tak se prý chystá verze CARBON (čistá černá). Termín uvedení na český trh nicméně zatím neznáme...

Autor: PetrM