Výběry top modelů

9. 1. 2019

Nejlepší sluchátka podle Audigo.cz – Jak to vidí manager prodejny v Praze

Best Of

Jaký seznam dostanete do ruky, když se prodavače sluchátek zeptáte na jeho oblíbené modely? Kupodivu pořád ještě nejsme tak zkažení, aby naše nejoblíbenější modely nešly zaplatit. Dnešní seznam sestavil manager pražské prodejny.

TOMÁŠ

--- manager prodejny v Praze ---

Jays v-JAYS

Cena: 990 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách 
Audigo

Sranda vzhled, dobrý zvuk a neodolatelná cena! Na první pohled možná vypadají křehce, ale ve skutečnosti vydrží mnohem víc, než byste čekali. Přitom se dají poskládat a schovat do kapsy jako sluneční brýle. Nejlepší je ale překvapení způsobené jejich zvukem a zejména basovým základem. Takovou autoritu bude od podobného ultra-lightu čekat asi jen málo kdo.

...

Audio-Technica ATH-M40x

Cena: 2.490 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Za tyto peníze v podstatě bezkonkurenční studiovky. Robustní konstrukce s příkladně vyváženým, ale přitom stále příjemně poslouchatelným zvukem. V současné produkci vlastně stále ohroženější druh. Potěší i snadno vyměnitelné kabely a náušníky. Pokud se tedy chcete trochu izolovat od hlučné ségry vedle v pokoji, jsou M40x ideální volbou.

...

Meze 99 Neo

Cena: 4.990 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Jejich zvuk není technicky dokonalý, ale z nějakého důvodu ho prostě miluju. Možná právě proto, že u nich muzikálnost a přirozenost jasně vítězí nad suchou technickou precizností a analytičností. Navíc je to i krásný kus sluchátek, který výborně sedí na uších a pohodlný zůstává i na konci dlouhého poslechu.

...

Sennheiser HD 4.40 BT

Cena: 2.590 Kč | Recenze modelu
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách 
Audigo

Velká uzavřená Bluetooth sluchátka s cenou pod 3 tisíce korun a s takto dospělým zvukem? Pecka sama o sobě, ale to jsme ještě nezmínili komfort nošení. Neznám mnoho modelů, které bych mohl mít bez problémů na hlavě tak dlouho jako HD 4.40 BT. Mírný přítlak, dobrá geometrie a nízká hmotnost, to je ten správný recept. V dané ceně neodolatelná nabídka.

...

Grado GR10e

Cena: 12.590 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Ono se to možná na první poslech ani pohled nezdá, ale mezi špunty jsou GR10e dosti výjimečným modelem. Hrají opravdu jedinečně, ušlechtile a vznešeně. Každý žánr, vlastně i každá oblíbená deska v nich dostává novou jiskru. A když to vezmu do důsledku, jsou GR10e vlastně i dost praktické, protože nejsou v uchu moc vidět, snadno je schováte do kapsy a dají se nosit i s kabelem vedeným za uchem.

Autor: PetrM