Výběry top modelů

5. 3. 2019

Nejlepší sluchátka podle Michala z prodejny Audigo Brno

Best Of

Zatím poslední výběr nejlepších modelů sluchátek sestavil Michal z prodejny Audigo v Brně. Nadšenec do zvuku i muziky a zároveň tvrdý pragmatik nemá rád finty výrobců a hledá vždycky jen kvalitní a spolehlivá řešení. Jak vypadá jeho TOP 5?

Michal

--- vedoucí prodejny v Brně ---

Bose SoundSport Free

Cena: 4.990 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách 
Audigo

Pořád asi nejlepší sportovní modelu sluchátek na trhu. Perfektně drží v uchu, skvěle hraje a navíc ho ještě 2x dobijete přímo v pouzdře. Levnější konkurence začíná Bose dotahovat, ale tento model na pomezí špuntů a pecek je pro mě stále ještě Nr.1 pro blbnutí venku i v tělocvičně.

...

iBasso IT01

Cena: 2.690 Kč | Recenze modelu
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Podle mě in-ear sluchátka s nejlepším poměrem cena/výkon. Většině lidí skvěle sedí a jejich zvuk v této kategorii drtí konkurenci. Pokud navíc při vystupování z tramvaje utrhnu kabel, dá se pořídit nový. V poslední verzi začal výrobce do balení přidávat i šroubovacími filtry proti zanesení sluchátek nečistotami z uší. Za mě skvělý model.

...

Audio-Technica ATH-MSR7

Cena: 4.990 Kč | Recenze modelu
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Jedny z nejlepších uzavřených sluchátek na trhu a to i po několika letech služby. Trošku vytáhnuté středy i výšky možná nemiluje každý, ale kdo si potrpí na jasnější a přesný zvuk, bude si vrnět blahem. V balení jsou 3 různě dlouhé kabely (z toho jeden s ovládáním), takže se sluchátka příjemně používají doma u PC, ale i venku s telefonem nebo přehrávačem.

...

Sony WH-1000 XM3

Cena: 9.990 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách 
Audigo

Stále nejlepší Bluetooth cestovní model na trhu a to i ve své třetí generaci. Zvukově překonává všechny konkurenty, konstrukčně je hodně solidní a mechanismus skládání má rovněž povedený. Silné stránky modelu navíc doplňují i šikovné funkce, jako dotykové ovládání, možnost nastavení propustnosti vnějších zvuků vs. potlačení okolního hluku a to vše při kvalitě přenosu LDAC. Lepší BT kodek dnes na trhu nenajdete....

...

Audeze LCD-X

Cena: 29.990 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Pokud chcete opravdu dospělá referenční sluchátka, tak LCD-X jsou za mě jasná volba. Zvláště varianta bez kufru za necelých 30 k je hodně lákavá. Otevřená, temněji laděná studiová reference k sobě přibližuje zvuk sluchátek a reproduktorů snad nejvíc ze všech modelů. Pro hodně dlouhé poslechy možná trochu těžší, ale pro běžný poslech stále OK. Navíc ten zvuk s mocnými basy a jemnými výškami za to prostě stojí. Někdy je musíte vyzkoušet...

...

Shanling M0

Cena: 2.990 Kč | Recenze modelu
Přehrávač si můžete poslechnout v prodejnách 
Audigo

Malý přenosný přehrávač, který nabízí moře hudby a skvělého zvuku za minimální cenu. Dotyková gesta, ovládání a pohyb ve složkách jsou kvůli malému displeji o zvyku, ale nakonec si s nimi potykáte. Player zvládá microSD karty až 512 GB, vysílá i přijímá přes LDAC a ve spojení s počítačem lze navíc použít v roli hodně kvalitní zvukové karty přes USB. Nejlepší malý zvuk, který se vejde i do miniaturní kapsy nebo dlaně při běhu.

Autor: PetrM