Výběry top modelů

10. 10. 2018

Nejlepší sluchátka pro poslech při práci – modely na cesty

ANC | Best Of | Bluetooth

Co vlastně čekáme od sluchátek používaných v práci? Každý trochu něco jiného, ale na dvou zásadních věcech se obvykle shodnou všichni. Potřebujeme co nejvyšší komfort a samozřejmě zvuk, který neunavuje. A tady je náš výběr nejzajímavějších modelů pro nekonečné služební cesty i ranní dojíždění za prací. Dnešní díl tedy věnujeme modelům s aktivním potlačením hluku a sluchátkům do uší.

Když v práci hodně cestujete

Ne každý si může dovolit trávit pracovní dobu čistě za stolem. Pokud patříte mezi nadšené nebo i nucené cestovatele, náladu vám dozajista projasní tyto povedené cestovatelské modely.

Sony WH-1000XM2

Cena: 7.590 Kč
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Naše jednička mezi cestovatelskými Bluetooth modely s aktivním potlačením hluku. Předně hraje ze všech podobných modelů jasně nejlépe. A kromě toho je pořád velmi pohodlná, zatraceně dobře vyrobená i přiměřeně nenápadná. BOSE i Sennheiser jsou o nějaké mini procento komfortnější, ale jako kompletní balíček volíme nakonec SONY. A pozor! Na trh se v těchto dnech chystá už třetí generace XM3...

Audio-Technica ATH-AR5BT

Cena: 4.490 Kč
Recenze modelu
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Taková malá kráska na cesty. Nejen že jí to ale extrémně sluší. Ono jí to také hodně líbivě hraje. Nezní odměřeně ani zodpovědně, prostě hudbu naleští a pošle do vašich uší. Aktivní potlačení hluku sice nemá, ale stále je to Bluetooth model, se kterým se do kabelů nezamotáte. Také díky pohodlným náušníkům je to náš vítěz střední třídy pro poslech na cestách.

Když nemají být sluchátka moc vidět

Priority mohou být různé a někdy se prostě nejvíc počítá to, že nebudou sluchátka moc vidět. V takovém případě nezbývá, než si je nasadit přímo do uší a nechat zmizet mostní konstrukce kolem hlavy.

SONY WF-1000X

Cena: 4.690 Kč
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Kdo se sluchátky hodně cestuje a pohybuje se mimo budovy, bude chtít dřív nebo později vyzkoušet totálně bezdrátové špunty. Nejlepší z nich umí aktuálně SONY, ale konkurence je velmi blízko. Volnost pohybu i diskrétnost jsou v tomto případě maximální a zároveň návykové. Navíc i velmi dobře hrají. Aktuálně tedy volíme SONY.

1More Piston Classic

Cena: 790 Kč
Recenze modelu
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Na opačném konci nabídky jsou nenápadné, ale zatraceně dobře hrající špunty 1More. Jejich zvuk je neuvěřitelně dospělý, konstrukce navýsost univerzální a design nenápadný. Mezi dostupnými in-ear modely jsou teď 1More číslo 1. Jenom se k nim musíte umět trochu chovat, protože (jako většina levnějších špuntů) nejsou nezničitelné.

Hodně telefonujete a sluchátka vlastně nechcete

BOSE SoundWear Companion

Cena: 7.990 Kč
Recenze modelu
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Prozatím skoro bezkonkurenční a pionýrský model bezdrátového nákrčníku není sice pro hledače zvukové nirvány, ale maximálně ho ocení ten, kdo vyžaduje svobodu pohybu, lehký hudební doprovod na pozadí a hlavně ten, kdo často telefonuje a nechce při tom držet telefon hodinu u ucha. Pokud se při práci pohybujete a můžete si dovolit hudbu lehce pustit do éteru, Companion by vás mohl hodně bavit.

Autor: PetrM