Výběry top modelů

7. 11. 2018

Nejlepší sluchátka podle Audigo.cz – jak to vidí specialisté z Brna

Best Of

Kluci v Audigu nejsou extrémními audiofily. Jsou hlavně velkými nadšenci do sluchátek, kteří už měli na uších vše od čínských kopií za 5 dolarů až po end-game lahůdky největších sluchátkových značek. Pokud už tedy o některém modelu řeknou, že je to fakt PECKA, můžete si být jeho výjimečností jistí. Dnešní výběr má na svědomí Štěpán z prodejny Audigo Brno.

ŠTĚPÁN

--- produktový specialista v Brně ---

iBasso IT01

Cena: 2.690 Kč | Recenze modelu
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách 
Audigo

Vzhledem k ceně zcela bezkonkurenční špunty. Největší konkurent, FiiO F9, je nejen o dost dražší, ale hlavně pořád nehraje tak dobře jako IT01. Pokud vám sedne tvar sluchátka imitující custom modely, berte je všemi deseti. Lepší poměr cena/výkon budete mezi in-ear modely hledat jen těžko.

...

Audio-Technica ATH-M40x

Cena: 2.490 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Osvědčená (nejen) studiová klasika s téměř neutrálním, čistým, jasným a neunavujícím zvukem. Získáte s ní navíc povedený odpojitelný kabel a solidní pohodlí i při delším poslechu. Pokud hledáte uzavřená sluchátka v podobné cenové relaci, patří ATH-M40x v každém případě mezi nejsilnější hráče na trhu.

...

1More Triple Driver Over-Ear

Cena: 5.890 Kč | Recenze modelu
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Poměrně čerstvý bojovník v tomto segmentu sluchátek upoutá zejména unikátní koncepcí trojitých měničů. Ve skutečnosti jde sice jen o dva měniče + jeden pasivní zářič basů, ale to na vynikajícím ladění zvuku nic nemění. Bas má váhu, středy svou přirozenost a výšky dostatečný jas. Pokud hledáte kvalitně zkonstruovanou a méně světlou alternativu k ATH-MSR7, berte jednoznačně 1More Triple Over-Ear.

...

Grado SR80e

Cena: 3.690 Kč | Recenze modelu
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Otevřená sluchátka s fantastickými středy a výškami. Jedná se o jeden z nižších modelů značky Grado, ale to neznamená nic jiného než vynikající poměr cena / zvuk. Pro všechny, kteří chtějí udělat první krok k vyšší třídě zvuku, je to ideální model.

...

Grado GR10e

Cena: 12.590 Kč
Sluchátka si můžete poslechnout v prodejnách Audigo

Model klamající tělem. Na první pohled působí tenký kabel směšně a samotné tělo sluchátek jako by vyšlo z levnější výrobní linky Foxconnu, ale realita je úplně jiná. Kabel je ve skutečnosti velice praktický a samotná sluchátka sedí perfektně v uších. Méně hutný zvuk v první chvíli možná tolik neosloví, ale po delším poslechu se z něj stává droga, bez které si nedokážu představit den.

Autor: PetrM

  • iBasso IT01

  • Celkové hodnocení:
  • Detail a transparentnost, perfektní bas s hloubkou i silou, sound-stage, univerzální komfort, příjemný kabel

  • Možná méně odolný kabel, rovný Jack, špuntově

  • Cena
    2 690 Kč