Výběry top modelů

21. 8. 2017

Nejlepší modely na trhu vybírá Honza – manažer prodejny Audigo Praha

Best Of

Zaměstnanci prodejen Audigo (zatím?) nejsou ve světě High End Audia žádnými celebritami a svůj statut velkých autorit teprve nesměle budují. O jejich názor na sluchátka je však z nějakého důvodu stále větší zájem. Po měsících opatrného naznačování a mlžení proto nastal čas odhalit celou pravdu a prozradit audiofilské veřejnosti, které modely sluchátek uctívají ti, kteří s nimi vstávají, pracují i usínají…

HONZA

--- manažer prodejny Audigo v Praze ---

Audio-Technica ATH-AX1iS

"Sluchátka, jejichž zvuk mnohokráte předčí jejich cenu. Je v nich slyšet vše a to velmi spolehlivě, navíc zvuk není nijak přibarvený. Velmi dobře reagují na nuance různých přehrávačů a zesilovačů, takže na nich v obchodě zkouším každý nový stroj. Škoda jen plastového provedení, které nepůsobí příliš přesvědčivě."

. . . . .

Shure SE215

"Jasná volba na cestu přes půl města i kolem světa. Dají se vzít všude s sebou a vůbec jim to nevadí. Konstrukce je totiž bytelná, kabel si nechá líbit nehezké zacházení a navíc se nezamotává. Komfort ze všech nejlepší - sluchátka po nasazení drží a není třeba je v uchu jakkoliv upravovat. Pasivní utlumení okolního dění je nejvyšší ve srovnání se všemi konkurenty. Zvuk je lehce basovější, s méně detaily, ale je laděný přesně tak, aby byl zábavný a neunavující."

. . . . .

Sennheiser HD 25

"Kdybych si měl vybrat jedna sluchátka pro zbytek života, vybral bych bez váhání Sennheiser HD 25. Kolegové vědí 🙂 Kultovní záležitost profesionálního zaměření určena pro nahrávací studia, DJs i kameramany. Frekvence jsou reprodukovány věrně, ale dynamika je hodně úderná, takže odhalí i skrytá zákoutí nahrávky. Směs vlastností vytváří ideální nástroj pro poslech, který je zábavný a zároveň analytický."

. . . . .

Etymotic ER4-SR

"Za cenu horšího komfortu mi přijdou jako zvukově nejpravdivější ze všech sluchátek, jaké jsem měl možnost vyzkoušet. Vyrovnanost frekvenčního spektra si nezadá s velkými sluchátky a podání prostoru uvnitř tak malého těla s jedním tlakovým měničem dává jasně vědět, že u Etymotic Research berou výzkum hodně vážně."

. . . . .

Audeze EL-8 Open Back

"Na poměry značky Audeze vcelku dostupný model je zároveň můj nejoblíbenější z celého výběru. Zvuk je vyrovnaný, zároveň si zachovává magnetoplanární charakter, který ale působí svěžeji oproti ostatním kouskům značky. Příjemnosti v podobě lehčí a komfortní konstrukce a také nízké náročnosti na zdroj moji spokojenost s EL-8 Open Back už jen posilují."

Honza, Audigo.cz

Autor: PetrM