Výběry top modelů

21. 9. 2018

Nejlepší sluchátka pro poslech při práci – otevřené modely

Best Of

Co vlastně čekáme od sluchátek používaných v práci? Každý trochu něco jiného, ale na dvou zásadních věcech se obvykle shodnou všichni. Potřebujeme co nejvyšší komfort a samozřejmě zvuk, který neunavuje. A tady je náš výběr nejzajímavějších modelů pro dlouhé hodiny nad strategickými plány i nekonečnými oceány. Začínáme otevřenými modely pro menší kanceláře.

Když okolí neruší a hlasitá sluchátka nevadí

V případě, že kolem vás neprobíhají stavební práce nebo meetingové přestřelky, volte sluchátka otevřená, vzdušná a lehká. Jen pozor na to, že zvuk proniká nejen z okolí dovnitř, ale i ze sluchátek ven (snad s výjimkou modelu iSINE 20). Otevřené modely se tak většinou nehodí do open-space prostor, ale spíše pro menší kanceláře a domácí pracovny.

Audeze iSINE 20

Cena: 15.990 Kč
Recenze modelu
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Sluchátka budoucnosti na trhu současnosti. Zároveň osobní volba číslo 1 pro sluchátka k počítači. Na jejich zvuk si budete možná chvíli zvykat, ale díky jeho absolutní neutralitě, přirozenosti a lehkosti vás bude bavit ještě dlouho poté, co v práci vypnete počítač. Kromě lehkého zvuku jsou totiž i absolutně pohodlné, není v nich horko a navíc nejste ani příliš izolovaní od okolí, pokud na vás někdo promluví.

Grado SR80e

Cena: 3.690 Kč
Recenze modelu
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Nižší řady Grado patří dlouhodobě mezi sluchátka s nejlepším poměrem cena / kvalita zvuku. Projev je medově jemný, přitom detailní a vzdušný. Lehounké molitanové náušníky nevytvářejí kolem uší saunu a na ucho téměř netlačí. Pokud akceptujete jejich výstřední design, budete si poslech při práci užívat jako už dlouho ne.

Audio-Technica ATH-AVA400

Cena: 1.990 Kč
Vyzkoušet a koupit na Audigo.cz

Absolutní mistrem komfortu, který tuto disciplínu studoval snad i v budhistickém chrámu, jsou sluchátka Audio-Technica ATH-AVA400. Pravda, těžko s nimi splynete s davem, ale pokud je vám to jedno a primárně řešíte komfort, který uši absolutně nezatěžuje, berte AVA400. Náušníky ucho jemně obklopují a navíc jsou vyrobené z jemného sametu. Hotové papuče od babičky.

Autor: PetrM