Ve zkratce

6. 1. 2020

KLIPSCH & McLaren chystají vlastní TWS HighEnd model

Bluetooth | In-ear | Klipsch | TWS

V McLarenu poslouchají hudbu přes KLIPSCH

Už je tomu rok, co se značka KLIPSCH pochlubila tím, že bude výhradním dodavatelem sluchátek pro tým F1 McLaren. Vzhledem k tomu, že Mercedes-AMG už spolupracuje s BOSE, budou další značky možná jejich vzor brzy následovat. Pokud ale závody Formule 1 nesledujete, potěší vás spíše informace o spolupráci na vývoji nových modelů sluchátek. Konkrétně HighEnd TWS špuntů. Kromě designu pouzdra jde samozřejmě jen o marketingovou spolupráci a změnu barev, ale i tak je snaha posunout svět TWS zase o krok dál ze snažení značky Klipsch jasně cítit.

TWS a měniče Balanced Armature

KLIPSCH právě ohlásil nový HighEnd bezdrátový model, který se na trh dostane cca na podzim roku 2020. Bude se jednat o miniaturní TWS špunty s tlakovými měniči Balanced Armature, známými z ceněného modelu X10i. S jistotou tak můžeme čekat velmi detailní zvuk s precizními středy a navíc i cosi jako "Turbo mód", který byl mohl zvuku dodat i potřebný basový základ. Zatím se nemluví o kodecích ani výdrži na jedno nabití, ale těšit se máme na ovládání gesty a kvalitní mikrofony s potlačením hluku.

Díky zmíněnému vlivu McLarenu navíc sluchátka přijdou na trh ve výjimečně pojatém dobíjecím pouzdře s designovými prvky v klasické týmové barvě, kterou je Papaya Orange.

Cena sluchátek: $999 ve verzi McLaren, $649 v matné černé / bílé

Dostupnost: podzim 2020

Kromě novinky T10 se navíc připravuje také model klasických sluchátek s potlačením hluku (výdrž 30 h, $549) a dostupnější sportovní TWS model T5 (odolnost IP67, $249).

Autor: PetrM