Ve zkratce

26. 9. 2018

Wavemaster Fusion Stone – šedý monolit plný basové energie

Repro | wavemaster

Povedenou řadu reproduktorů WAVEMASTER TWO doplní na trhu také nový aktivní subwoofer FUSION Stone s výkonem až 125 W. To by samo osobě nebylo ničím výjimečným, ale když si pozorněji prohlédnete konstrukci reproduktoru, rychle zjistíte, že za pozornost určitě stojí.

Tři hliníkové membrány do každého pokoje

Subwoofer FUSION Stone je osazen hned trojicí měničů s velmi pevnými hliníkovými membránami o průměru 20 cm, přičemž jedna je aktivní a zbylé dvě pasivní. Výsledkem je vzhledem ke skromným rozměrům reproduktoru dosti ohromující efekt rázných basů, které díky asistenci odlehčujících pasivních zářičů zvládají i relativně vysoké hlasitosti bez typického drnčení a zkreslování nejnižších frekvencí.

Dokonalé sladění s reproduktory i prostorem

Fusion je kompatibilní se všemi reproduktorovými systémy 2.1, vybavenými také výstupem pro subwoofer. Že se nejedná o žádné ořezávátko, vhodné tak akorát pod stůl s počítačem, dokládají i seriózní možnosti přizpůsobení a sladění s ostatními reproduktory v místnosti. Toho snadno dosáhnete díky plynulému nastavení hlasitosti, fáze i dělicí frekvence.

Specifikace

Zesilovač: Třída-D, vestavěný, výkon RMS 125 W
Měniče: aktivní hliníkový 200 mm, 2x pasivní hliníkový
Ovládání: Hlasitost, fáze 0-180°, dělicí frekvence 40-180 Hz
Bass Boost: 43 Hz +5 dB
Výpínač: ON / OFF / AUTO (rozpoznání přítomného signálu)

Vstup: Line-In s konektory RCA, 600 mV
Připojení: přes kabel
Dělicí frekvence: 30 - 180 Hz

Napájení: 230/115 Volt ~ 50/60 Hz, spotřeba StandBy <0.5 W (230V)
Rozměry: 260 x 260 x 260 mm

Autor: PetrM